O nas

Opublikowane przez matken w dniu

„Niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać”

Firma powstała w 1993 roku i od początku podstawową działalnością była produkcja plandek samochodowych. W związku z koniecznością wykonywania niektórych ich elementów na maszynie do szycia rozszerzyliśmy swoją ofertę o szycie ciężkie.

Obecnie produkcja klasycznych plandek na samochody to mała część naszej działalności. Z materiałów plandekowych wykonujemy między innymi kotary przemysłowe, zadaszenia estrad wraz z siatkami bocznymi, elementy bram szybkobieżnych, bannery reklamowe bez napisów i z napisami, różne pokrowce np. do przykrywania maszyn, ochrony przed pyłem itp., a także dachy altanek ogrodowych i huśtawek, pokrycia do mebli ogrodowych, basenów czy parasoli ogrodowych na zimę. Dużą popularnością cieszą się wysłonięcia ganków i tarasów z przezroczystymi oknami z miękkiego PCV. Od niedawna mamy również w ofercie materace weterynaryjne w różnych kształtach i o różnych przeznaczeniach. Dla zewnętrznej firmy produkujemy wkłady do wanien dla osób niepełnosprawnych oraz wanny łóżkowe, tzw. miękkie.

Druga gałąź naszej działalności to szycie. Zajmujemy się najczęściej naprawami przystawek do przyczep kempingowych w tym wymianą dachów, okien, moskitier i zamków. Naprawiamy też namioty jeśli jest to możliwe. Szyjemy filtry przemysłowe i różne łączniki elastyczne. Odtwarzamy zniszczone pokrycia dachowe altanek i huśtawek ogrodowych. Wykonujemy nowe pokrycia na duże parasole ogrodowe. Obszywamy szkolne materace gimnastyczne. I jeszcze wiele, wiele innych rzeczy, które przychodzą naszym klientom do głowy.

W zasadzie nie zajmujemy się żadną produkcją masową. Wszystkie wyroby wykonujemy „na zamówienie” według koncepcji przedstawionej przez klienta wprowadzając niezbędne zmiany w nich jeśli technologia wykonania tego wymaga.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *